UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tego typu bandziory winni pracowac po 12 godz dziennie za nedzne wyżywienie iczyn dokonany by opłacic wikt i opierunek oraz rekompensata dla pokrzywdzonej. nie chce by z moich podatków otrzymywać bandytów
jaromin