UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tego typu bandziory winni pracowac po 12 godz dziennie za nedzne wyżywienie iczyn dokonany by opłacic wikt i opierunek oraz rekompensata dla pokrzywdzonej. nie chce by z moich podatków otrzymywać bandytów

jaromin

Anuluj