UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No dewoty, a nikt nie myśli o tym, że to może bieda, może samotność, brak oparcia w nikim. Jakie ona miała życie, może to beznadzieja i ludzka tragedia. A tłum chce linczu? Wiem, niedobrze że to zrobiła ale może to szok poporodowy? Czy ktoś jej pomógł? tak, pomógł " zrobić" dziecko i na tym pomoc się skończyła! Dla niej życie też się skończyło!
allutka