A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
O czym ty pieprzysz Gościu! Co ma przekop,z bestialstwem.
handlarz dopalaczami i morderca zlodziej bez szkoly 15 lat powinien dostac gnuj pedofil on w pudle a jego dziewczyna sprowadza klientow do domu miejska latwizna
co to za kraj sady bronią złodzieji, pedofili i mordrców.
JAK TAKIE DZIECKO MOGŁO SIĘ BRONIĆ LUB KOGO MOGŁO PROSIĆ O POMOC!!!!! TEGO JUŻ WYROZUMIAŁY SĄD POD UWAGĘ NIE BRAŁ(ciekawe jakby to by ktoś z bliskich sędziego)
na morszynskiej mieszka nie siedzi wynajmuje pokoj
wczoraj dymalem jego nazyczona idiotka sie zareczyla z morderca. to patologia chwali sie jeszcze na miescie kaska z diaczenki trzepak miejski
Co to jest "nazyczona"?