16
03.06.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
O czym ty pieprzysz Gościu! Co ma przekop,z bestialstwem.
ziomo (2015.06.05)
handlarz dopalaczami i morderca zlodziej bez szkoly 15 lat powinien dostac gnuj pedofil on w pudle a jego dziewczyna sprowadza klientow do domu miejska latwizna
masloniedorozwuj (2015.06.05)

info

2  
  1
co to za kraj sady bronią złodzieji, pedofili i mordrców. JAK TAKIE DZIECKO MOGŁO SIĘ BRONIĆ LUB KOGO MOGŁO PROSIĆ O POMOC!!!!! TEGO JUŻ WYROZUMIAŁY SĄD POD UWAGĘ NIE BRAŁ(ciekawe jakby to by ktoś z bliskich sędziego)
(2015.06.06)

info

5  
  0
na morszynskiej mieszka nie siedzi wynajmuje pokoj
grunwaldzka (2015.06.23)

info

1  
  0
wczoraj dymalem jego nazyczona idiotka sie zareczyla z morderca. to patologia chwali sie jeszcze na miescie kaska z diaczenki trzepak miejski
jas23 (2015.08.14)

info

0  
  0
Co to jest "nazyczona"?
(2015.08.14)

info

1  
  0