UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

co to za kraj sady bronią złodzieji, pedofili i mordrców. JAK TAKIE DZIECKO MOGŁO SIĘ BRONIĆ LUB KOGO MOGŁO PROSIĆ O POMOC!!!!! TEGO JUŻ WYROZUMIAŁY SĄD POD UWAGĘ NIE BRAŁ(ciekawe jakby to by ktoś z bliskich sędziego)


Anuluj