UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

co to za kraj sady bronią złodzieji, pedofili i mordrców. JAK TAKIE DZIECKO MOGŁO SIĘ BRONIĆ LUB KOGO MOGŁO PROSIĆ O POMOC!!!!! TEGO JUŻ WYROZUMIAŁY SĄD POD UWAGĘ NIE BRAŁ(ciekawe jakby to by ktoś z bliskich sędziego)