UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakim prymitywem i imbecylem jest śmieć ukrywający się pod hasłem "joolk" Każdy jego wpis (gdziekolwiek) pokazuje rozwój tego żałosnego błazna a raczej niedorozwój.


Anuluj