UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakim prymitywem i imbecylem jest śmieć ukrywający się pod hasłem "joolk" Każdy jego wpis (gdziekolwiek) pokazuje rozwój tego żałosnego błazna a raczej niedorozwój.
Jakim prymitywem i imbecylem jest śmieć ukrywający się pod hasłem "joolk" Każdy jego wpis (gdziekolwiek) pokazuje rozwój tego żałosnego błazna a raczej niedorozwój.