A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ludzie co wy wypisujecie, dajcie dziewczynie żyć własnym życiem. zapomnieliście kogo sądzili nie ją tylko czajnika. niech zgnije w pierdlu sadysta