21
14.05.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ludzie co wy wypisujecie, dajcie dziewczynie żyć własnym życiem. zapomnieliście kogo sądzili nie ją tylko czajnika. niech zgnije w pierdlu sadysta
(2015.05.24)

info

0  
  0