UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ludzie co wy wypisujecie, dajcie dziewczynie żyć własnym życiem. zapomnieliście kogo sądzili nie ją tylko czajnika. niech zgnije w pierdlu sadysta


Anuluj