UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ludzie co wy wypisujecie, dajcie dziewczynie żyć własnym życiem. zapomnieliście kogo sądzili nie ją tylko czajnika. niech zgnije w pierdlu sadysta
ludzie co wy wypisujecie, dajcie dziewczynie żyć własnym życiem. zapomnieliście kogo sądzili nie ją tylko czajnika. niech zgnije w pierdlu sadysta