A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ty rodzina zeby nie oni to was nie bylo napinacze
10 lat dla takiego sadysty mordercy i pijaka nigdy nie potrzebowalwm od czai hajsu więc nie gadaj że Żywił nas a po drugie to czystych pieniędzy on nie zarabiał Terka w piachu a on wyjdzie na wolność i będzie chasal a Daria dobrze ktoś napisał będzie kolejna ofiara jak ja chłopcy nie zagrają:)
Paranoja prawa, wyraźna zniżka - 10 lat za żonę, bo to rodzina, to za teściową będzie jak za psa z 2 lata a za noworodka bo mały i rodzina może z pół roku w zawieszeniu. Brawo polskie prawo. Czyli bandziory, mordercy przyjeżdżajcie do kraju, tu jest Mekka dla wszelkiej maści morderców, dla mafii i bandytów harczowców.
Daria to porządna kobieta. Skąd macie takie info że wszędzie dawała?
Ty wyżej dobrze napisałeś, Daria jest ok, a ten Czajnik to sadysta, pijak i lubił chłopców
Ertew chyba Ciebie też w kakao zrobił, bo tak Gadasz gamoniu.
Bo sam ją miałem naszą Darunie a co tak mało komentarzy
A dyma się tylko czy trzeba z nią chodzić ?
Na pewno się dyma dynamiczne, czuje to, a jak to czuje ? Mocno się trzęsie ziemia
oszołom ? co ? ty ruro