UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
10 lat dla takiego sadysty mordercy i pijaka nigdy nie potrzebowalwm od czai hajsu więc nie gadaj że Żywił nas a po drugie to czystych pieniędzy on nie zarabiał Terka w piachu a on wyjdzie na wolność i będzie chasal a Daria dobrze ktoś napisał będzie kolejna ofiara jak ja chłopcy nie zagrają:)
Rusi