51
14.05.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
kacper kiedyś czyścił szyby kardachowi na światłach i opłacał się joolkowi
hamurabi (2015.05.15)

info

1  
  2
mam pytanie do patologii dlaczego na forum jestem pośmiewiskiem?
joolk (2015.05.15)

info

1  
  0
kacper w Dubaju jest na haju
(2015.05.15)

info

2  
  0
ta po torebkę pojechał
za3klocki (2015.05.15)

info

1  
  0
kacper masz pozdrowienia od Gasiora Ps. wpłać coś na wypiskę
tuskplusk (2015.05.15)

info

1  
  0
moja matka jest z szejkiem w dubaju
joolk (2015.05.15)

info

1  
  0
chyba z szejkiem w mc. donaldzie
obcigarajoolkastara (2015.05.15)

info

3  
  0
dymal mnie pies
eees (2015.05.15)

info

2  
  0
jakiś śmieć znowu podszywa się pod mój nick Odpuszczam mój nick, niech się śmieć cieszy, tyle jego. Nie ma żartów z patologią moja ty Pietrowna Olgo.
joolk (2015.05.15)

info

0  
  1
to jest naprawdę jakaś farsa i żart!!!!
xzzza (2015.05.15)

info

2  
  0