A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
kacper kiedyś czyścił szyby kardachowi na światłach i opłacał się joolkowi
mam pytanie do patologii dlaczego na forum jestem pośmiewiskiem?
kacper w Dubaju jest na haju
ta po torebkę pojechał
kacper masz pozdrowienia od Gasiora
Ps. wpłać coś na wypiskę
moja matka jest z szejkiem w dubaju
chyba z szejkiem w mc. donaldzie
dymal mnie pies
jakiś śmieć znowu podszywa się pod mój nick
Odpuszczam mój nick, niech się śmieć cieszy, tyle jego.
Nie ma żartów z patologią moja ty Pietrowna Olgo.
to jest naprawdę jakaś farsa i żart!!!!