51
14.05.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
gdzie jest minister sprawiedliwości pytam?????
(2015.05.15)

info

2  
  0
A a Kacperek ciągnął Robakowi, widziałem nawłasne oczy
(2015.05.15)

info

4  
  1
opuszczam mój nik teraz będę Pietrowa Olga
Joolk (2015.05.15)

info

1  
  1
joolk jak cie kacper złapie to będziesz w ciąży moja ty pietrowa olgo
zapłodnionyjoolk (2015.05.15)

info

1  
  1
A ja wpłacę kaucję za Trynkiewicza
joolk (2015.05.15)

info

1  
  1
dlaczego robak nigdy nie siedział??? Bo sypie jak z rękawa a baba całe życie mu się puszczała i trzeba było rury szukać po melinach. Co tydzień inny gach a potem cmok cmok
robaktorogacz (2015.05.15)

info

5  
  0
to ja go złape
joolk (2015.05.15)

info

2  
  1
joolk pało won do kiepa na śniadanie bo Niemcy ci matkę je bią. .. hehehehehehehheehehehehhehhe
tojapatolog (2015.05.15)

info

2  
  1
zgłaszam sprawę do abw
joolk (2015.05.15)

info

1  
  2
Kaceper spalił swojego Lexusa, wyłudził kasę z ubezpieczalni za która załatwił sobie zwolnienie w sprawie a teraz go szukają. Brawo prokuratura elbląska, temu służy właśnie prawo pomagać bandziorom a potem rozkładają ręce bo go nie ma. Prokurator dobrze wiedział, że jak go wypuści to po to by miał szanse nawiać, po to został wypuszczony. Moim zdaniem prokuratura jawnie mu pomogła to zrobić.
(2015.05.15)

info

4  
  0