A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
gdzie jest minister sprawiedliwości pytam?????
A a Kacperek ciągnął Robakowi, widziałem nawłasne oczy
opuszczam mój nik teraz będę Pietrowa Olga
joolk jak cie kacper złapie to będziesz w ciąży moja ty pietrowa olgo
A ja wpłacę kaucję za Trynkiewicza
dlaczego robak nigdy nie siedział???
Bo sypie jak z rękawa a baba całe życie mu się puszczała i trzeba było rury szukać po melinach.
Co tydzień inny gach a potem cmok cmok
to ja go złape
joolk pało won do kiepa na śniadanie bo Niemcy ci matkę je bią. .. hehehehehehehheehehehehhehhe
zgłaszam sprawę do abw
Kaceper spalił swojego Lexusa, wyłudził kasę z ubezpieczalni za która załatwił sobie zwolnienie w sprawie a teraz go szukają. Brawo prokuratura elbląska, temu służy właśnie prawo pomagać bandziorom a potem rozkładają ręce bo go nie ma. Prokurator dobrze wiedział, że jak go wypuści to po to by miał szanse nawiać, po to został wypuszczony. Moim zdaniem prokuratura jawnie mu pomogła to zrobić.