UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jakiś śmieć znowu podszywa się pod mój nick Odpuszczam mój nick, niech się śmieć cieszy, tyle jego. Nie ma żartów z patologią moja ty Pietrowna Olgo.
joolk
jakiś śmieć znowu podszywa się pod mój nick Odpuszczam mój nick, niech się śmieć cieszy, tyle jego. Nie ma żartów z patologią moja ty Pietrowna Olgo.
joolk