A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Na 100% jest w Niemczech widziałem go 20km od kreski 3 dni temu.
sama patologia
A co robi ministerstwo sprawiedliwości, żałosny prezydent i cały ten rząd, tyle czasu są przy władzy i nic nie zmienili w tak ważnych kwestiach, jak prawo karne -za co oni biorą pieniądze? Czy mają oni w tym jakiś interes, żeby było tyle luk i uchybień w prawie? I to są ludzie po studiach, prawnicy, którzy mają dbać o nasze bezpieczeństwo ? Na razie dbają tylko i wyłącznie o swoje interesy.
Wymiar sprawiedliwości w prawdziwym wymiarze a powroty i ich terminy są sterowane i zalezą od tego jak idą sprawy. To taka norma.
kto wypuścił głównego oskarżonego??
Nazwisko, będzie jasne.
Nie ma takiej ilości jakiej on by nie wywąchał, nos ma lepszy niż psy na granicy
Wiadomo z jakiego kraju będzie teraz koka w Elblągu
Może sąd ma w tym interes żeby "uciekinier" latał po krajach U. E
Jak taki proces to odszkodowań będzie drugie tyle. Zobaczycie ile jeszcze kasy na tym procesie zarobią oskarżeni.
Temida chyba się boi pana Marcina bo za każdym razem gra jej na nosie, a policja chyba ma zamknięte oczy podczas
szukania takiej szumowiny. Bo alimenciarza to od razu złapali czy pijaka na rowerze.
Skoro proces kosztował 4miliony to odszkodowanie będzie jeszcze większe dla głównych oskarżonych.
Temida jest slepa a organy ścigania nieudolnie szukają albo są ślepe, bo pijaka na rowerze od razu by złapali.
Oni się go boja bo nie rozumiem może mi to ktoś wyjaśnić