UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A co robi ministerstwo sprawiedliwości, żałosny prezydent i cały ten rząd, tyle czasu są przy władzy i nic nie zmienili w tak ważnych kwestiach, jak prawo karne -za co oni biorą pieniądze? Czy mają oni w tym jakiś interes, żeby było tyle luk i uchybień w prawie? I to są ludzie po studiach, prawnicy, którzy mają dbać o nasze bezpieczeństwo ? Na razie dbają tylko i wyłącznie o swoje interesy.

el-kaśka