21
11.05.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ETTAM 2 sprzedali-byli wliczeni w koszta hihihi, reszta huzia na juzia
ttt (2015.05.11)
A policja i inni ludzie nie pomyśleli, ze auto kurierskie zostawiane jest w siedzibie firmy kurierskiej, kurier nie jedzie nim do domu, to skąd dokladnie wiecie wszyscy ze to akurat kurier jest winny? Może on nic o tym nie wiedział co ? Nikt o tym nie pomyślał?
on1603 (2015.05.11)
Ty, ale nie mów, że ty to na poważnie piszesz. Jaka firma kurierska, jakie auto kurierskie?
(2015.05.11)
Suuuuper, dopalacze by cwaniaki zamknęli. ..
(2015.05.12)

info

4  
  0
gimnazjum i wszystko jasne
(2015.05.12)

info

0  
  0
Można było dyskretnie pilnować do momentu oddania "towaru", (międzyczasie czekać na porcjowanie i dystrybucję, sprzedaż) na miejscu, dalej pozwolić wrócić do Elbląga, doprowadziliby wcześniej czy później do wspólników, zleceniodawców. Dzięki takiemu prostemu zabiegowi można by złapać zleceniodawców/organizatorów, kurierów, wspólników, "kolegów" zagranicą, dilerów ale po co to było by za proste tak złapano dwóch którzy dostaną 2,5 roku /4 lata lub zawiasy po połowie wyroku wyjdą a przemyt jak był tak będzie
dobra_rada_i_od_dziada (2015.05.12)

info

0  
  0
Moim zdaniem wiecej by sie chwalili wiecej by sie mogli dowiedziec.
stp (2015.05.12)

info

0  
  0
emil i czacha emil jechal fordem
kkryca (2015.05.12)
Widac ze mamy zarabiajacego na komendzie - moze jeszcze napisz numery rejestracyjne adresy itp. .bezmozgie yeti
ktc (2015.05.13)
konfidenci są w śród nas trzeba uważać. .. Wystawiono w stu procentach moim zdaniem.
ass (2015.05.13)

info

1  
  1