A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A policja i inni ludzie nie pomyśleli, ze auto kurierskie zostawiane jest w siedzibie firmy kurierskiej, kurier nie jedzie nim do domu, to skąd dokladnie wiecie wszyscy ze to akurat kurier jest winny? Może on nic o tym nie wiedział co ? Nikt o tym nie pomyślał?
Ty, ale nie mów, że ty to na poważnie piszesz. Jaka firma kurierska, jakie auto kurierskie?
Suuuuper, dopalacze by cwaniaki zamknęli. ..
gimnazjum i wszystko jasne
Można było dyskretnie pilnować do momentu oddania "towaru", (międzyczasie czekać na porcjowanie i dystrybucję, sprzedaż) na miejscu, dalej pozwolić wrócić do Elbląga, doprowadziliby wcześniej czy później do wspólników, zleceniodawców. Dzięki takiemu prostemu zabiegowi można by złapać zleceniodawców/organizatorów, kurierów, wspólników, "kolegów" zagranicą, dilerów ale po co to było by za proste tak złapano dwóch którzy dostaną 2,5 roku /4 lata lub zawiasy po połowie wyroku wyjdą a przemyt jak był tak będzie
Moim zdaniem wiecej by sie chwalili wiecej by sie mogli dowiedziec.
emil i czacha emil jechal fordem
Widac ze mamy zarabiajacego na komendzie - moze jeszcze napisz numery rejestracyjne adresy itp. .bezmozgie yeti
konfidenci są w śród nas trzeba uważać. .. Wystawiono w stu procentach moim zdaniem.