UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Można było dyskretnie pilnować do momentu oddania "towaru", (międzyczasie czekać na porcjowanie i dystrybucję, sprzedaż) na miejscu, dalej pozwolić wrócić do Elbląga, doprowadziliby wcześniej czy później do wspólników, zleceniodawców. Dzięki takiemu prostemu zabiegowi można by złapać zleceniodawców/organizatorów, kurierów, wspólników, "kolegów" zagranicą, dilerów ale po co to było by za proste tak złapano dwóch którzy dostaną 2,5 roku /4 lata lub zawiasy po połowie wyroku wyjdą a przemyt jak był tak będzie
dobra_rada_i_od_dziada