UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A policja i inni ludzie nie pomyśleli, ze auto kurierskie zostawiane jest w siedzibie firmy kurierskiej, kurier nie jedzie nim do domu, to skąd dokladnie wiecie wszyscy ze to akurat kurier jest winny? Może on nic o tym nie wiedział co ? Nikt o tym nie pomyślał?

on1603

Anuluj