UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

KKK1 - czepiasz się ! ale internetu i komórki używasz ? a to = niemiec Von Braun - V2 - rakiety - loty w kosmos - stacje satelitarne = internet i telefonia bezprzewodowa :) ----- mam nadzieję że nie jeżdzisz Volkswagenem, nie nosisz koszulki firmy BOSS i nie pijesz Fanty :)

tylkowiedza