Kradł alkohol, sprzedawał, a pieniądze przeznaczał na narkotyki

15
24.04.2015
Kradł alkohol, sprzedawał, a pieniądze przeznaczał na narkotyki
fot. (arch. portEl.pl)
Policjanci z Elbląga zatrzymali 23-letniego Adama G. Mężczyzna kradł alkohole ze sklepów samoobsługowych na terenie miasta. Jak ustalili policjanci skradziony trunek najczęściej sprzedawał a pieniądze przeznaczał na zakup narkotyków. Teraz może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Mężczyzna ma na koncie 6 takich kradzieży. Za każdym razem ze sklepów wynosił alkohol wartości około 100 złotych. Jak nie trudno policzyć ukradł łącznie różne rodzaje trunków na kwotę około 600 złotych. Policjanci ustalili sprawcę. Okazało się, że jest nim 23-latek – Adam G. Mężczyzna został zatrzymany. W rozmowie z policjantami przyznał, że ukradziony alkohol sprzedawał, a pieniądze pozyskane w ten sposób przeznaczał na środki odurzające. Zabierając ze sklepowych półek alkohol wybierał te droższe. Butelki wynosił chowając je pod ubraniem. 23-latek usłyszał już zarzuty kradzieży. Teraz odpowie za swoje czyny przed sądem. Za kradzież może mu grozić kara do 5 lat więzienia. Dodatkowo sąd może zobowiązać sprawce kradzieży do podjęcia leczenia odwykowego.
   
asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pamiętaj, mniej kradniesz więcej lat dostaniesz. !
Poker (2015.04.24)

info

7  
  0
Kradł alkohol, sprzedawał, a pieniądze przepijał
(2015.04.24)

info

10  
  0
gupi mógł kraść narkotyki i kupywać alkochol to podstawa ekonomii w naszym pijaństwie tzn państwie. .
(2015.04.24)

info

10  
  0
512-098-833 kupie towar gotówka.
marcinos44 (2015.04.24)
997 oni też
(2015.04.24)
Dobrze ze batonikow nie kosil bo pewnie groziloby mu dozywocie wtedy jednak wiedzial co robi cwana gapa z niego
(2015.04.24)
i juz jakis kołek pisze o batonikach, mimo ze nie wie o co chodzilo z pudlem niby za batonik
(2015.04.24)
Jest widze moj ziomek od cymbalkow i gimbusow juz sie normalnie za Toba stesknilem sie ma koles
(2015.04.24)

info

0  
  2
następny "sukces". .. .. gratuluje
M>M (2015.04.25)

info

2  
  1
Skoro dragami handlują laski w Elblągu to ćpunów przybywa brawo policja
(2015.04.25)

info

2  
  0