A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Trzy dni prze Jazzblągiem jest festiwal bluesowy w Suwałkach. A tam np. Ginger Baker Jazz Confiusion, Chris Duarte czy Vanilla Fudge. Ja nie wiem czy nawet ostatniemu wymienionemu, nie jest bliżej do formuły Jazzbląg niż (z całym szacunkiem) p. Dyjakowi. Zagadajcie z B. Topolskim, który od lat ściąga tam duże gwiazdy, pewnie ma namiary, a terminy obu imprez - obok siebie.
Co tam nieudany Fryderyk Gawdzisa! Haha! Jest! Naprawdę jest! W końcu sensowna impreza na miarę roku! Galeria El z pewnością powinna napisać wniosek na wydarzenie roku tytułem wystawa PODRÓŻ Liliany i Martyny z Torunia! Jeszcze może dopomóc dziewczynom! W tym roku (za 2013 r. ) nie było wydarzenia w kategorii wydarzenie roku przy Elbląskich nagrodach kulturalnych. Także za rok 2014 r. Galeria el dzięki udanej bądź co bądź wystawie, powinna OTRZYMAĆ pierwsze miejsce i nagrodę dla dziewczyn. Przecież rozgłosiła Elbląg, instytucję na całą Polskę! To się nazywa dwa w jednym! Haha, to poważnie dobry pomysł! Dzięki oczywiście pomocy ratusza aby nie było, że władza nie pomaga, haha Piszcie wniosek dziewczyny i galeria. Ciekawe co elbląskie jury zrobi! haha
Co ma wspólnego Dyjak z muzyką improwizowaną ?. Program Imprezy to typowa - tania - składanka. I taką też rangę ma to widowisko. Pytanie; Czy do tego typu wyczynów " artystycznych" ma służyć Centrum Sztuki - Galeria EL ?.
Panie Prezydencie będzie skandal. Pan Dyjak używa wulgaryzmów w tekstach swych piosenek, a co będzie jak na widowni zasiądą dzieci!!!! Protestuję.
Więc mamy skargę. No, i po Jazzblągu.
Dyjak, może być tak samo jazzowy, jak Kuba Badach 2 lata temu.
Ratusz raczej nie sypnął kasą, jak w ubiegłych latach. / Jazz nie jest, chyba tym co słuchają chętnie trzej prezydenci, poza tym animozje na linii Departament Kultury, ktory współorganizował I i II edycję - Galeria /. Szkoda też, że największa elbląska firma, jeszcze ALSTROM nie współfinansuje tej imprezy, może wtedy pojawiliby się wykonawcy zagraniczni i inni polscy / akurat w tym samym czasie jest w Gdyni Ladies Jazz Festiwal. Pomijając powyższe problemy mam wrażenie, że bardziej plastyczna niż muzyczna osamotniona ekipa Galerii EL za bardzo uwierzyła w swoje organizacyjno -jazzowe umiejętności, nie wspierając się doradztwem miejscowych muzyków i jazzfanów. ale liczę, że mimo nieobecności na widowni aktualnych prezydentów Elbląga impreza będzie udana i frekwencja dopisze.
Każdy staje się jazzowy gdy wystąpi z nim dyr. artystyczny :)