UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Dyjak, może być tak samo jazzowy, jak Kuba Badach 2 lata temu. Ratusz raczej nie sypnął kasą, jak w ubiegłych latach. / Jazz nie jest, chyba tym co słuchają chętnie trzej prezydenci, poza tym animozje na linii Departament Kultury, ktory współorganizował I i II edycję - Galeria /. Szkoda też, że największa elbląska firma, jeszcze ALSTROM nie współfinansuje tej imprezy, może wtedy pojawiliby się wykonawcy zagraniczni i inni polscy / akurat w tym samym czasie jest w Gdyni Ladies Jazz Festiwal. Pomijając powyższe problemy mam wrażenie, że bardziej plastyczna niż muzyczna osamotniona ekipa Galerii EL za bardzo uwierzyła w swoje organizacyjno -jazzowe umiejętności, nie wspierając się doradztwem miejscowych muzyków i jazzfanów. ale liczę, że mimo nieobecności na widowni aktualnych prezydentów Elbląga impreza będzie udana i frekwencja dopisze.