UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zwróćcie uwagę kto organizował. .. .my nie chcemy Rozwoju Onkologii w Elblągu!!! Zmieńcie nazwę bo skóra cierpnie! Nasz jęz. polski jest taki kwiecisty.

na zdrowie elblążanom

Anuluj