UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zwróćcie uwagę kto organizował. .. .my nie chcemy Rozwoju Onkologii w Elblągu!!! Zmieńcie nazwę bo skóra cierpnie! Nasz jęz. polski jest taki kwiecisty.
na zdrowie elblążanom
Zwróćcie uwagę kto organizował. .. .my nie chcemy Rozwoju Onkologii w Elblągu!!! Zmieńcie nazwę bo skóra cierpnie! Nasz jęz. polski jest taki kwiecisty.
na zdrowie elblążanom