19
07.09.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A dla mnie najładniejsza jest Magda B. (kiedyś D. )
Były sąsiad :) (2012.09.07)

info

0  
  0
jak nie kontuzja to w ciąży
ccxxc (2012.09.07)

info

0  
  0
zawsze piłka nożna była jest i będzie sportem numer jeden i to nie tylko w Elblągu. Poziom kobiecego szczypiorniaka jest bardzo słaby więc nie ma się co jarać jak niektórzy i cuda wypisywać. Życzę powodzenia w nowym sezonie
(2012.09.07)

info

0  
  0
Za to poziom piłki nożnej i nie tylko tej regionalnej ale i krajowej we wszystkich ligach jest niesamowicie wielki o czym świadczą sukcesy na arenach międzynarodowych wiele wygranych turniejów ogromne rzesze fanów i tylko tym sie różnią od piłkarek że mają kasy o 10-100 razy więcej. .. za nic nierobienie
socker = żal (2012.09.07)

info

0  
  0
.. .one chociaż utrzymują poziom superligi i mają coś w swoich osiągnięciach - choćby mistrza Polski i Puchary Polski, a co kopacze?! Poziom kopanej jest zdecydowanie niższy. Poza tym chyba na takim meczu nie byłeś. Już po jednym spięciu na 7 metrach zwijali by się jak porażeni prądem, a przez symulowanie kontuzji mecze trwałyby 3 godziny :)
(2012.09.07)

info

0  
  0
Agnieszka J. bardzo zabawowa dziewczyna; ]
podrywacz (2012.09.08)

info

0  
  0
.. .wygląda tak grzecznie :)
(2012.09.08)

info

0  
  0
Jałocha dobra jest w te klocki. .. hehe chodzi o piłkę oczywiście
lovel (2012.09.08)

info

0  
  0
Sądej - ciąża Wiercioch - macieżyński Grudka-? podobno zwolniona, a szkoda bo ma dziewczyna charakter - no ale widać ze na zdjęciach jest to może plota
ekaesiak (2012.09.08)

info

0  
  0