A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A dla mnie najładniejsza jest Magda B. (kiedyś D. )
jak nie kontuzja to w ciąży
zawsze piłka nożna była jest i będzie sportem numer jeden i to nie tylko w Elblągu. Poziom kobiecego szczypiorniaka jest bardzo słaby więc nie ma się co jarać jak niektórzy i cuda wypisywać. Życzę powodzenia w nowym sezonie
Za to poziom piłki nożnej i nie tylko tej regionalnej ale i krajowej we wszystkich ligach jest niesamowicie wielki o czym świadczą sukcesy na arenach międzynarodowych wiele wygranych turniejów ogromne rzesze fanów i tylko tym sie różnią od piłkarek że mają kasy o 10-100 razy więcej. .. za nic nierobienie
.. .one chociaż utrzymują poziom superligi i mają coś w swoich osiągnięciach - choćby mistrza Polski i Puchary Polski, a co kopacze?! Poziom kopanej jest zdecydowanie niższy. Poza tym chyba na takim meczu nie byłeś. Już po jednym spięciu na 7 metrach zwijali by się jak porażeni prądem, a przez symulowanie kontuzji mecze trwałyby 3 godziny :)
Agnieszka J. bardzo zabawowa dziewczyna; ]
.. .wygląda tak grzecznie :)
Jałocha dobra jest w te klocki. .. hehe chodzi o piłkę oczywiście
Sądej - ciąża
Wiercioch - macieżyński
Grudka-? podobno zwolniona, a szkoda bo ma dziewczyna charakter - no ale widać ze na zdjęciach jest to może plota