UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
.. .one chociaż utrzymują poziom superligi i mają coś w swoich osiągnięciach - choćby mistrza Polski i Puchary Polski, a co kopacze?! Poziom kopanej jest zdecydowanie niższy. Poza tym chyba na takim meczu nie byłeś. Już po jednym spięciu na 7 metrach zwijali by się jak porażeni prądem, a przez symulowanie kontuzji mecze trwałyby 3 godziny :)