UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zawsze piłka nożna była jest i będzie sportem numer jeden i to nie tylko w Elblągu. Poziom kobiecego szczypiorniaka jest bardzo słaby więc nie ma się co jarać jak niektórzy i cuda wypisywać. Życzę powodzenia w nowym sezonie