A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dla Ani to dla ani tamto. .. Co to za Ania
To Wałęsa jeszcze żyje ? Patrz pan jaki to dziwny świat i może nawet łódka istnieje :-0
Ciekawa akcja, aż dziw, że u nas to się odbyło ;) co do abstrakcji i polityki czy naszego współczesnego niewolnictwa - popatrzcie choćby tutaj - http://www.youtube.com/watch?v=97BwzZ5fLeM i zobaczcie, gdzie jest "nasze" złoto ;] - to jest Monty Python dopiero...
Jak rzekł Ghandi, "Na tym świecie jest wystarczająco dobra dla wszystkich, ale za mało by zaspokoić chciwość jednego człowieka". A jakieś głupie wojenki z cyklu nacjonalizmy, lewo-prawo, ksenofobie i inne kompleksy wsadźcie sobie w d. .. - jest tam bardzo dużo miejsca, skoro nawet nie wiecie, kto was #####. .. :/ smutne, a dla młodzierzy, której się jeszcze cokolwiek w erze konsumpcji, ogłupiających mediów i penetrujących każdą sferę życia globalnych kreatur, napuszczających na siebie ludzi, by ci zajęli się sobą zamiast nimi. Jeśli ktoś nie rozumie, że żyjemy już w innej epoce niż jakieś lewactwo, narodowościowstwo, polactwo itp. egzotyczne wynalazki (bo przejmuje się nimi może 1% społeczeństwa - reszta ogląda tv i reklamy w necie; ). Wszystko się odwróci, ale trzeba do tego dużo pracy, i niestety właśnie myślenia, które u niektórych się szybko kończy, co pokazuje część komentarzy. To już nie świat komsomołu: i nSDAP: reloaded. .. a swoją drogą nurty wolnościowe istniały od kiedy człowiek wymyślił, że może żyć sobie lepiej okradając (w mniej lub bardziej oczywisty sposób) innych ludzi. Tymczasem, jak widać, nie martwcie się kryzysem, "nasze" złoto jest bezpieczne; ]]] wierzcie sobie dalej w jakieś śmieszne ideologie, tylko oszczędźcie innym tej żenady.
Też nie wierzę w (para)państwo, rząd, władzę i politykę. Uważam, że dziś, z takim dostępem do informacji i po tylu wykrytych patologiach, przekrętach etc. tylko jakiś naiwny umysł może "wierzyć" w takie rzeczy. Pozdrówka