UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Też nie wierzę w (para)państwo, rząd, władzę i politykę. Uważam, że dziś, z takim dostępem do informacji i po tylu wykrytych patologiach, przekrętach etc. tylko jakiś naiwny umysł może "wierzyć" w takie rzeczy. Pozdrówka

Lokalny Patriota

Anuluj