UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Najbardziej podoba mi się anarchia. .. na przełomie 80-90 też była moim symbolem, i wiele mi zostało. .. nie wierzę w państwo, rząd oraz władzę, ale wierzę w swoje siły i to co ja mogę, oraz ludzie mi podobni, a takich nie brak - oczywiście bez krzywdzenia innych!!! więc brawo młodzi!!! nie słuchajcie tych płaczów jak to rozkradli zakłady i nie ma pracy! ona jest, tylko nie dla leniów i kombinatorów, którym komuna zabrała myślenie, dała żreć, a im było wygodnie! PAMIĘTAJCIE moi młodsi bracia w anarchii: nie dali nam rady zaborcy, Hitler, komuna i demokracja też nie da!!!

woland