UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W piątek w Elblągu będzie gościł prezes zusu ! Zainteresowanych emerytów i rencistów w beretach serdecznie zapraszamy po siedzibę ul. teatralna


Anuluj