UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Prędkość, brawura, zakręty oraz inne, debilne spostrzeżenia, które nawet nie powinny mieć miejsca pod tym tragicznym artykułem. Byliście tam? jechaliście razem z nimi, że tak teraz bezsensownie oceniacie? NIE ! A z tego, co mi wiadomo po rozmowie z kolegą, który dzięki Bogu wyszedł bez szwanku z tego wypadku, i co jest najważniejsze BYŁ W TYM SAMOCHODZIE i widział na własne oczy, że Kamil po prostu zasnął lub zasłabł, nie ma w tej tragedii jego winy. Więc darujcie sobie wasze "fachowe" wypowiedzi.

Znajomy z pracy