UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ps. w Polsce mówimy "przepraszam" - wiec te resory schowaj sobie w 4 litery - wiem, ze dla ciebie "polskość to nienorlmalność" (jak mawiał twój tusk) ale jednak w tej Polsce jesteś WIĘC NIE KALECZ JĘZYKA POLSKIEGO - to tyle jeśli chodzi o ciebie, klawiatura odmawia mi posłuszeństwa jak ją zmuszam do klikania odpowiedzi oczywistych dla takich jak ty. ..

młody moher

Anuluj