UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trochę dziwne że organizator mając pod ręką co najmniej kilku dobrych elbląskich aktorów czy konferansjerów skorzystał z usług Roberta, doceniajcie bardziej zwykłych ludzi z miasta - sprawdzą się lepiej a nie szukajcie podstarzałych quasi celebrytów i nie zapełniacie im kieszeni.

Koneser prawdy.

Anuluj