UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trochę dziwne że organizator mając pod ręką co najmniej kilku dobrych elbląskich aktorów czy konferansjerów skorzystał z usług Roberta, doceniajcie bardziej zwykłych ludzi z miasta - sprawdzą się lepiej a nie szukajcie podstarzałych quasi celebrytów i nie zapełniacie im kieszeni.
Koneser prawdy.