UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A tam, głupoty gadacie. Jest większy problem w naszym mieście! Tramwaje nadal nie mają patronów!
Ważna sprawa
A tam, głupoty gadacie. Jest większy problem w naszym mieście! Tramwaje nadal nie mają patronów!
Ważna sprawa