A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Popieram linie administratorów, wszystko co nie dotyczy artykułu - precz. Na komentarzach erga mucha nie siada, jak ktoś ma coś do niego to niech to załatwi w inny sposób winnym miejscu. Ten post też można wywalić bo tylko sprowokuje emocjonalnych przedszkolaków.
margines jest do roznych dywagacji i to jest dobre; "precz" jest tu nie na miejscu bobie; najwazniejsze ze ludzie czytaja i maja prawo do wlasnego zdania
aborygenie- jednak generalizujesz! co ty na to jesli ktos jest specjalista osoba publiczna a jednak zerem moralnym, obludnikiem kryminalista oszustem i zlodziejem? w jakiej kategorii to umiescisz?