UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

margines jest do roznych dywagacji i to jest dobre; "precz" jest tu nie na miejscu bobie; najwazniejsze ze ludzie czytaja i maja prawo do wlasnego zdania

nakam

Anuluj