UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Popieram linie administratorów, wszystko co nie dotyczy artykułu - precz. Na komentarzach erga mucha nie siada, jak ktoś ma coś do niego to niech to załatwi w inny sposób winnym miejscu. Ten post też można wywalić bo tylko sprowokuje emocjonalnych przedszkolaków.
Bob B.