UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Popieram linie administratorów, wszystko co nie dotyczy artykułu - precz. Na komentarzach erga mucha nie siada, jak ktoś ma coś do niego to niech to załatwi w inny sposób winnym miejscu. Ten post też można wywalić bo tylko sprowokuje emocjonalnych przedszkolaków.

Bob B.

Anuluj