23
07.01.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Do żałosne. Można strzelic sobie w stopę. W kolano strzela windykator. Ujawniłeś się i chyba stracisz roborę. Fan erg.
Marienburgerdamm (2012.01.10)

info

0  
  0
erg- ci niby fani to ty sam! budynek ze zdjecia jest ci szczegolnie bliski, kiedy opiszesz wspomnienia - bezcenne!
nakam (2012.01.11)

info

0  
  0
W uzupełnieniu pierwszym (erg. ) wspomniano, że "są tu meble z przedwojennej elbląskiej fabryki – mówi o tym metalowa plakietka pod blatem bufetu (Prezydium Sędziowskie)" - chodzi tutaj o firmę stolarską produkującą meble ozdobne, o kunsztownym wystroju i na zamówienie - Klinkmann & Fischer - która miała swoją siedzibę przy Wewnętrznej Grobli Młyńskiej 6/7 a fabrykę na tej samej ulicy - pod nr. 14/15 (obecnie 1 Maja). Tak więc praktycznie w pobliżu wybudowanego gmachu sądu. Firma ta budowała meble na zamówienie - także jako wyposażenie restauracji, cukierni, kawiarni i winiarni, ponadto drogie meble na wyposażenie willi, mieszkań i domów wypoczynkowych. Produkowała również drzwi, okna, zabudowę sufitów, schody i panele.
erg.... (2012.01.22)

info

0  
  0