UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

erg- ci niby fani to ty sam! budynek ze zdjecia jest ci szczegolnie bliski, kiedy opiszesz wspomnienia - bezcenne!

nakam

Anuluj