A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
w myśl zasady tylko saper się nie myli - erg. Ernst Albrecht nie był fotografem, sprzedaż artykułów fotograficznych a prowadzenie zakładu fotograficznego to dwie różne bajki.
i jak tam panie Bob B. - lepiej się poczułeś?
do: MStawski3d - jest mozliwość ustawienia polskiego języka?
Ta jestem ustawiony na cały miesiąc :) jak każde zero.
Niestety nie. Strona robiona na eksport :-) Ale proszę o pytania na maila.
Do moich fanów: Nie komentujcie tych beznadziejnych wpisów ludzi zazdroszczących mi wiedzy.
jakiej wiedzy?Przepisujesz jakieś stare kroniki. Nudne frazesy. Nikt ci tego nie zazdrości.
Hej wyżej, gdybyś był rzeczywiście erg. iem wiedziałbyś jak pisze się jego link. A tak strzeliłes sobie w kolano.
hej to sobie wołaj do swojej brzydkiej domowej krasuli
Do domowego buchaja !