23
07.01.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
w myśl zasady tylko saper się nie myli - erg. Ernst Albrecht nie był fotografem, sprzedaż artykułów fotograficznych a prowadzenie zakładu fotograficznego to dwie różne bajki.
Bob B. (2012.01.08)

info

0  
  0
i jak tam panie Bob B. - lepiej się poczułeś?
fan erga. (2012.01.09)

info

0  
  0
do: MStawski3d - jest mozliwość ustawienia polskiego języka?
(2012.01.09)

info

0  
  0
Ta jestem ustawiony na cały miesiąc :) jak każde zero.
(2012.01.09)

info

0  
  0
Niestety nie. Strona robiona na eksport :-) Ale proszę o pytania na maila.
MStawski3d (2012.01.09)

info

0  
  0
Do moich fanów: Nie komentujcie tych beznadziejnych wpisów ludzi zazdroszczących mi wiedzy.
erg (2012.01.09)

info

0  
  0
jakiej wiedzy?Przepisujesz jakieś stare kroniki. Nudne frazesy. Nikt ci tego nie zazdrości.
(2012.01.09)

info

0  
  0
Hej wyżej, gdybyś był rzeczywiście erg. iem wiedziałbyś jak pisze się jego link. A tak strzeliłes sobie w kolano.
żałosne.... (2012.01.09)

info

0  
  0
hej to sobie wołaj do swojej brzydkiej domowej krasuli
(2012.01.09)

info

0  
  0
Do domowego buchaja !
hahahah (2012.01.10)

info

0  
  0