12
18.12.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Cp czlek to inna opinia. Tutaj inna relacja z tego samego koncertu. Zapraszam do przeczytania:http://elblag.wm.pl/82622,Napisali-do-nas-HEXE-i-Savant-zagrali-w-Mjazzdze.html A Pana redaktora Tomasz pozdrawiam serdecznie:)
(2011.12.20)

info

0  
  0
Co czlek to inna opinia i taki juz los. Niestety wszystkich zadowolic sie nie da. Tutaj inna relacja z tego samego koncertu: http://elblag.wm.pl/82622,Napisali-do-nas-HEXE-i-Savant-zagrali-w-Mjazzdze.html Zapraszam do przeczytania, A Pana redaktora Tomasza pozdrawiam serdecznie:) Muzyk "trojmiejskiego desantu"
(2011.12.20)

info

0  
  0