A moim zdaniem... (od najstarszych)
Cp czlek to inna opinia. Tutaj inna relacja z tego samego koncertu. Zapraszam do przeczytania:http://elblag.wm.pl/82622,Napisali-do-nas-HEXE-i-Savant-zagrali-w-Mjazzdze.html
A Pana redaktora Tomasz pozdrawiam serdecznie:)
Co czlek to inna opinia i taki juz los. Niestety wszystkich zadowolic sie nie da.
Tutaj inna relacja z tego samego koncertu: http://elblag.wm.pl/82622,Napisali-do-nas-HEXE-i-Savant-zagrali-w-Mjazzdze.html
Zapraszam do przeczytania, A Pana redaktora Tomasza pozdrawiam serdecznie:)
Muzyk "trojmiejskiego desantu"