UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cp czlek to inna opinia. Tutaj inna relacja z tego samego koncertu. Zapraszam do przeczytania:http://elblag.wm.pl/82622,Napisali-do-nas-HEXE-i-Savant-zagrali-w-Mjazzdze.html A Pana redaktora Tomasz pozdrawiam serdecznie:)


Anuluj