UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co czlek to inna opinia i taki juz los. Niestety wszystkich zadowolic sie nie da. Tutaj inna relacja z tego samego koncertu: http://elblag.wm.pl/82622,Napisali-do-nas-HEXE-i-Savant-zagrali-w-Mjazzdze.html Zapraszam do przeczytania, A Pana redaktora Tomasza pozdrawiam serdecznie:) Muzyk "trojmiejskiego desantu"