A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
dzieci były bezpieczne jak co roku a ty mozesz czuś się teraz zagrożaony
co zabolało anonimowy frajerze z małym móźdzkiem i krótkim ptaszkiem? Znam wielu frajerów co mi zajeżdzali drogę na szlifierkach. .. .. tak więc. .. .. bez komentarza!
CBR deklu i ty tutaj ? idź napompuj koła w rowerku. ..
Będą kaski i zastanawiam się co wtedy wam będzie nie pasowało ? :) Za mało powietrza w oponach ? Mogę wam zagwarantować że na Dzień Dziecka kopary wam opadną ! Wyluzujcie ludzie. Nic się nie stało, - i już nic się nie stanie. Każde dziecko na motocyklu będzie miało zajefajny moto kask. Życzę wtedy powodzenia w szukaniu dziury w całym. HOMZIK
ale błazen i frajer
Zawsze znajdzie sie jakaś "rura". .. anonimowa. .. co ją pi. .. a swędz. ..
to prawda właśnie taka jak ty!!!! Agresywność w tekstach ma wprost proporcjonalne przełożenie na wasze zachowanie na drodze!!!