17
04.12.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
dzieci były bezpieczne jak co roku a ty mozesz czuś się teraz zagrożaony
(2011.12.05)

info

0  
  0
co zabolało anonimowy frajerze z małym móźdzkiem i krótkim ptaszkiem? Znam wielu frajerów co mi zajeżdzali drogę na szlifierkach. .. .. tak więc. .. .. bez komentarza!
CBR 1100 (2011.12.05)

info

0  
  0
CBR deklu i ty tutaj ? idź napompuj koła w rowerku. ..
(2011.12.05)

info

0  
  0
Będą kaski i zastanawiam się co wtedy wam będzie nie pasowało ? :) Za mało powietrza w oponach ? Mogę wam zagwarantować że na Dzień Dziecka kopary wam opadną ! Wyluzujcie ludzie. Nic się nie stało, - i już nic się nie stanie. Każde dziecko na motocyklu będzie miało zajefajny moto kask. Życzę wtedy powodzenia w szukaniu dziury w całym. HOMZIK
(2011.12.05)

info

0  
  0
ale błazen i frajer
w kasku i rekoma na kierownicy (2011.12.06)

info

0  
  0
Zawsze znajdzie sie jakaś "rura". .. anonimowa. .. co ją pi. .. a swędz. ..
kołodziej (2011.12.06)

info

0  
  0
to prawda właśnie taka jak ty!!!! Agresywność w tekstach ma wprost proporcjonalne przełożenie na wasze zachowanie na drodze!!!
szprycha (2011.12.07)

info

0  
  0