UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Będą kaski i zastanawiam się co wtedy wam będzie nie pasowało ? :) Za mało powietrza w oponach ? Mogę wam zagwarantować że na Dzień Dziecka kopary wam opadną ! Wyluzujcie ludzie. Nic się nie stało, - i już nic się nie stanie. Każde dziecko na motocyklu będzie miało zajefajny moto kask. Życzę wtedy powodzenia w szukaniu dziury w całym. HOMZIK


Anuluj