UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Będą kaski i zastanawiam się co wtedy wam będzie nie pasowało ? :) Za mało powietrza w oponach ? Mogę wam zagwarantować że na Dzień Dziecka kopary wam opadną ! Wyluzujcie ludzie. Nic się nie stało, - i już nic się nie stanie. Każde dziecko na motocyklu będzie miało zajefajny moto kask. Życzę wtedy powodzenia w szukaniu dziury w całym. HOMZIK