UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

znam nawet jednego z obywateli który bardzo zareagował, nawet sam ścigał bandytów myśląc, że to autentyczne zdarzenia. Fajnie że jeszcze sa tacy ludzie że reagują na zło w tych czasach. Gratuluje odwagi

d/

Anuluj