UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
znam nawet jednego z obywateli który bardzo zareagował, nawet sam ścigał bandytów myśląc, że to autentyczne zdarzenia. Fajnie że jeszcze sa tacy ludzie że reagują na zło w tych czasach. Gratuluje odwagi
d/
znam nawet jednego z obywateli który bardzo zareagował, nawet sam ścigał bandytów myśląc, że to autentyczne zdarzenia. Fajnie że jeszcze sa tacy ludzie że reagują na zło w tych czasach. Gratuluje odwagi
d/