11
22.10.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Tak slavi, masz rację, ale zapomniałeś dodać, że elblążanie najpierw szukali protektoratu w Danii i na Węgrzech, a dopiero na końcu u króla Polski. A w latach 1454 - 1772 w korespondencji między władzami Elbląga a królami Polski nie znaleziono żadnego dokumentu napisanego po polsku. .. ..
pod zwierzchnictwem królów Pol (2011.10.28)

info

0  
  0