UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak slavi, masz rację, ale zapomniałeś dodać, że elblążanie najpierw szukali protektoratu w Danii i na Węgrzech, a dopiero na końcu u króla Polski. A w latach 1454 - 1772 w korespondencji między władzami Elbląga a królami Polski nie znaleziono żadnego dokumentu napisanego po polsku. .. ..

pod zwierzchnictwem królów Pol

Anuluj