UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rewelacyjny pomysł! Przepiękne modele Adama i Marka! Yoda i Watto pani Katarzyny jak żywi! To majstersztyk!!! Byłem pod wrażeniem i długo nie mogłem oderwać od nich oczu. Moje dzieciaki przykleiły się do gablot z pojazdami z Lego i minifigurkami. Gratulacje dla organizatorów za zgromadzenie i umiejętne wyeksponowanie na tak niewielkiej przestrzeni tylu atrakcyjnych eksponatów! Oby tak dalej!!! (Może w przeszłym roku?
Rex