UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

było pięknie Maryla to królowa polskiej sceny wystąpiła profesjonalnie. Pani Marylo kochamy panią i dziękujemy. Kasia również pokazała klasę. pozdrawiam

olenka111

Anuluj