UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
było pięknie Maryla to królowa polskiej sceny wystąpiła profesjonalnie. Pani Marylo kochamy panią i dziękujemy. Kasia również pokazała klasę. pozdrawiam
olenka111
było pięknie Maryla to królowa polskiej sceny wystąpiła profesjonalnie. Pani Marylo kochamy panią i dziękujemy. Kasia również pokazała klasę. pozdrawiam
olenka111